Zaproszenie na spotkanie informacyjne w dniu 21.05.2023r

Spotkanie informacyjne 21.05.2023

docxCO_zrobić_aby_płacić_mniej_za_ogrzewanie_domu_17.03.2023_r_.docx

Ogłoszenie o zmianie programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Wszelkie niezbędne informacjie dostępne są w zakładce Warunki dofinansowania.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne w dniu 28.12.2022r - pdfSzanowni_Mieszkańcy_Gminy_Wyszki.pdf

 

Punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze:

Urząd Gminy Wyszki ul. Piórkowska 2, pokój nr 16

Czynny: Pon. - Pt. w godzinach od 9:00 do 11:00

Tel: 85 68 69 145

W ramach rządowego programu "Czyste powietrze" realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wójt Gminy Wyszki - Mariusz Korzeniewski w dniu  29 września 2022 podpisał porozumienie dzięki któremu oferuje pomoc mieszkańcom gminy w wypełnieniu wniosku i otrzymaniu dofinansowania na wymianę źródeł ogrzewania, mikroinstalację fotowoltaiczną, termomodernizację domu, tj. ocieplenie przegród budowlanych, stolarka okienna i drzwiowa czy też dokumentację (audyt energetyczny, dokumentacja projektowa, ekspertyzy). Możliwość uzyskania pomocy finansowej uzależniona jest przede wszystkim od wysokości dochodów. Program skierowany jest dla osób fizycznych, które są właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w takim budynku lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.
Punkt konsultacyjny w ramach Programu "Czyste Powietrze" działa w Urzędzie Gminy Wyszki codziennie od 9:00 do 11:00. Pracownice urzędu pomogą w wypełnieniu i przesłaniu wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Białymstoku. Proszę pamiętać o wcześniejszym zebraniu i przygotowaniu informacji, które będą niezbędne do wypełnienia wniosku (dane podano w formie formularza).

Formularz: docxDane_do_wniosku_Dla_mieszkanca.docx