Stosownie do regulacji art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 z późn. zm.) uprzejmie zawiadamiam o XXX sesji Rady Gminy Wyszki, która odbędzie się w dniu 27 października 2022 r. (czwartek) o godz. 800 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wyszki, ul. Piórkowska 2.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXIX sesji Rady Gminy.
  4. Sprawozdanie z pracy Wójta w okresie międzysesyjnym.
  5. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2021/2022,
    w tym o wynikach egzaminu ósmoklasisty i wynikach nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez Kuratora Oświaty w Białymstoku w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Wyszki.pptINFORMACJA_O_STANIE_OŚW._w_roku_szk._2021-22.ppt   pdfINFORMACJA_O_STANIE_OŚW._w_roku_szk._2021-22.pdf
  6. Informacja na temat złożonych oświadczeń majątkowych.pdfAnaliza_oświadczeń_radnych_za_2021.pdf    pdfAnaliza_oświadczeń_majątkowych_pracownicy_2021.pdf
  7. Wyrażenie zgody na zbycie nieruchomości i udzielenie bonifikaty.
  8. Powołanie opiekuna Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki.
  9. Przyjęcie Programu współpracy Gminy Wyszki z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w statutach jednostek pomocniczych Gminy Wyszki.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w przedmiocie zniesienia Sołectwa Łuczaje i przyłączenia miejscowości Łuczaje do Sołectwa Warpechy Stare oraz wprowadzenia zmian w Statucie Sołectwa Warpechy Stare.
  12. Wprowadzenie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Wyszki na lata 2022-2037.
  13. Wprowadzenie zmian w budżecie Gminy na 2022 r.
  14. Wolne wnioski i informacje.
  15. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady